S námi víte,
na čem jste.
Stavte se
za námi na kávu.

Budeme s vámi od začátku až do úspěšného konce. S námi nic neriskujete. Vyzkoušejte to s námi na 14 dní zcela nezávazně. Rychlost, férovost a flexibilita jsou naše přednosti. Férové jednání a upřímnost jsou pro nás klíčové.

Náš svěží tým

Valerian Šnoblt

Valerian Šnoblt
Valerian Šnoblt

Valerian

Ředitel společnosti

Rozvoj týmu a marketing, smluvní realizace obchodu

Co řekne, to platí

Valerian Šnoblt

Valerian má 15 let praxe v obchodu a obsloužil již více než 1000 klientů. Má cit pro fair play a jeho největší předností je kreativita. Má maximální přehled o realitním trhu.

Valerian je bavič a motivátor kolegů, kterého nenajdete jinak, než s šálkem dobré kávy v ruce. Mimo práci se nepustí hokejky a se svými kluky trénuje a usilovně fandí Kometě.


Václav Eliáš

Václav Eliáš
Václav Eliáš

Vašek

Prodej rodinných domů, pozemků a výstavby

Zaměření na Brno a jižní Moravu

Václav Eliáš

Vašek je díky své 8 leté praxi ostřílený specialista na prodej rodinných domů a pozemků. Zakládá si na maximální flexibilitě a vstřícnosti. Co se realit týče, obsloužil už více než 400 klientů.

Miluje dobrou kávu, kterou si sladí medem, a my milujeme jeho dobrou náladu. Když se nevěnuje klientům, píská do píšťalky na fotbalovém hřišti.


Dana Pánková

Dana Pánková
Dana Pánková

Dana

Prodej a pronájem bytů, bytový design a homestaging

Zaměření na Brno město a Vyškov

Dana Pánková

Dana je naše makléřka, ale především designerka. Díky svému citu pro vše krásné, je naším triumfovým esem pro bytový design a homestaging.

Je naším kancelářským sluníčkem a neustále nám přináší dobrou náladu. Když nepracuje, věnuje se svým dvěma malým rošťákům.


Eduard Kainz

Eduard Kainz
Eduard Kainz

Eda

Odborník na prodej a pronájem komerčních prostor

Jeho lokalitou je Brno - město

Eduard Kainz

Eda je odborník na pronájem a prodej komerčních prostor. Velmi rychle se zařadil mezi profesionály a v oblasti komercí nenajdete u nás v kanceláři lepšího makléře. Je také naším firemním fotografem.

Rychlost jej provází i v osobním životě - miluje rychlá auta. Když neřídí, tak se rád prochází se svým čtyřnohým parťákem.


Zaujali jsme Vás? Napište nám.

*
*
*
fullname: