Postavíme vám nízkoenergetický dům na klíč

Jsme zde pro vás, poradíme vám, vše s vámi zkonzultujeme, zajistíme financování domu a navrhneme dům dle vašich představ.

Pro jakékoliv otázky nám prosím, klidně ihned, zavolejte na +420 606 718 888 a nebo nám napište na info@realimetka.cz. 
Proč si dům pořídit s námi?

Stavební materiály jsou ekologické a přírodní 

Při nutném odstraňování stavby jsou všechny použité materiály zcela recyklovatelné. Při výrobě jednotlivých komponentů se totiž používají výhradně přírodní materiály, resp. materiály vyráběné z přírodních nezávadných surovin. Tak nemovitost chrání nejen životní prostředí, ale i zdraví lidí, kteří v domě bydlí. Liapor a Siopor jako dva hlavní použité materiály tyto výhody garantují.

Úspora energie díky speciálním stěnám

Tepelný odpor 35 centimetrů hrubé vnější stěny domu je 6,6 m2K / W, což je pro masivní dům naprosto jedinečná hodnota. Jednotlivé prvky, ze kterých se speciální materiál skládá, jsou výborné termoizolanty, nemusíte se tak bát tepelných úniků. Silná vnější stěna tak tvoří základ pro vaše šetření energií a tedy i finanční úsporu.  

Paropropustné stěny, které dýchají

Abyste se cítili doma dobře, potřebujete stěny, které dýchají. Naše stavba je difúzně otevřená neboli paropropustná, což silně omezuje i tvorbu plísní, výskyt bakterií, ale i zápachů. 

Co zajistí příjemné vnitřní klima? 

Nic jiného než účinná izolace! Zapomeňte na červencové dusno v bytě i lednové mrazíky, které vás zaženou pod peřinu. Tento materiál vám dopřeje v zimě příjemné teplo a v létě osvěžující chládek. 

Už žádný hluk zvenčí

Velkou výhodou, kromě příjemného klima je izolace zvuku. Vnitřní členitost strultury stěn podmiňuje vlastnosti, které s rezervou splňují požadavky příslušných norem. Užijte si jistotu klidu a také nerušený spánek. 

Ohně se bát nemusíte

Kromě jiných faktorů je důležitá také bezpečnost a odolnost stěn vůči požáru. Díky využitých materiálů se bát ohně nemusíte, nosná konstrukce vám garantuje třídu požární odolnosti REI180. 

 

Jaké domy na klíč vám postavíme? 

Postavíme vám dům dle vašich představ. Vaše přání a představy si vždy vyslechneme a poté zpracujeme návrh pro vysněný dům. Níže se můžete podívat na naše dva vzorové domy. 

Naše vzorové domy včetně cenové nabídky, cena je za dům ve standardu včetně základové desky.

Dům s garáží  3 190 000 Kč
Dům bez garáže 2 990 000 Kč

Dům lusknutím bez garážedům s garážídům lusknutím boční strana dům lustnutím

 

 

 Jaké jsou další důvody, proč si dům pořídit? 

 

Smluvní cena je konečná! Nepřeplatíte ani korunu. 

Stojíme po celou dobu za vámi a za celou vaší stavbou. 

Rodinný dům pro několik generací. 

 

 

Zajímá vás více? Rádi se s vámi sejdeme. Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fullname: lname: email: phone: