Nejsme zajíci v pytli! S námi víte, na čem jste!

Jsme realitní kancelář, která se odlišuje, jsme féroví a nebojíme se právě takto prezentovat. Filosofií naší realitní kanceláře je orientace přímo na klienty – zajímá nás, jak si představujete spolupráci s námi, i proto se neženeme k podpisu smlouvy o zastoupení. Pokud se v představě o spolupráci neshodneme, raději žádnou neuzavíráme. A to je fér pro obě dvě strany.

Naše práce nás totiž naplňuje a děláme ji srdcem. Vyzkoušejte to s námi 14 dní zcela nezávazně a uvidíte! To je přeci fér.

Proč s námi

Jsme upřímní

Od začátku do konce

Rychlí a flexibilní


„My vám nebudeme mazat med kolem pusy. Věříme, že upřímnost je v tomto oboru klíčová. Nebudeme vám proto slibovat nereálné jak jiní, ale jen splnitelné výsledky.“

  • Zakládáme si na osobním přístupu. Proto je pro nás důležité vás poznat a vědět jaké je vaše očekávání a jak jej můžeme překonat. Vyzkoušejte to s námi na 14 dní nezávazně!
  • Nebudeme vám slibovat nereálné. Kvantita obchodů pro nás nic neznamená. Slyšíme na slovo „kvalita“. Věříme, že s lidskými domovy můžeme obchodovat jen kvalitně.
  • Pokud začneme spolupracovat, věřte, že jsme vašimi férovými partnery od začátku až do konce. Obchody dotahujeme do úspěšného konce, kdy jsou spokojeny obě strany.
  • Rychlost a flexibilita je naší předností. Často přebíráme zakázky po jiných realitních kancelářích a úspěšně nemovitosti prodáme. Proč? Pracujeme s nasazením a efektivně.
  • Jestli nás něco naplňuje, potom je to naše práce. I přes to, že víme, že je realitních kanceláří poměrně hodně, náš přístup je pro-klientský, férový a profesionální.

Zaujali jsme Vás? Napište nám a my Vám zavoláme!

Stále hledáme férové kolegy

Férových a dobrých realitních makléřů není mnoho. Ale pokud chcete být jedním z nich, staňte se součástí naší rychle se rozvíjející a dynamické realitní kanceláře, která zastává zcela odlišný přístup. Neustále se učíme a vzděláváme, protože bez inovativního přístupu bychom se nikdy nemohli stát jedničkou v oboru – ano, máme vysoké ambice, nikoli však nereálné.

Zakládáme si na přátelské atmosféře a upřímné otevřené komunikaci, neformálnosti, ale přitom jsme samozřejmě zcela profesionální.

Sjednejte si s námi schůzku a nechte se přesvědčit, že pracovat u nás se vyplatí.

                                      realimetka​                     realimetka