Víte, že první dojem prodává?

Představte si situaci, kdy přijdete dvakrát na prohlídku stejné nemovitosti. V prvním případě v ní ještě rodina bydlí, všude má své věci, nábytek je rozmístěný podle toho, jak se jim líbí, i když zkresluje prostor. V opačném případě jsou místnosti zařízeny jen decentně, ale zcela funkčně. Nábytek je umístěn tak, že opticky zvětšuje prostor, pracuje s ním. Pokoje jsou zařízeny vhodnými doplňky, všude je dostatek světla i místa. V mysli přemýšlíte nad tím, že tohle je ideální místo pro váš život.

Home Staging je služba, která vám zaručí přesně druhou možnost. Připravuje nemovitosti k prodeji a výrazně zkracuje čekání na kupce. Věřte, že s námi zvládnete prodat nemovitost daleko rychleji. Náš interiérový designér kompletně připraví vaši nemovitost k prodeji tak, aby dokázala zaujmout a tím z ní vytěžíme maximum, samozřejmě podle osvědčených zásad Home Stagingu.

„Služba Home Stagingu je důležitější, než si myslíte. Z vlastní zkušenosti víme, že dokáže urychlit prodej nemovitosti i o několik měsíců. Často se prodá i za výrazně lepší cenu, než je na trhu běžné.“​

  • pomůžeme vám urychlit prodej
  • nemovitost připravíme k fotografování na inzerci i na prohlídky
  • výrazně zlepšíme dojem z vaší nemovitosti
  • proměníme váš domov v prestižní rezidenci
  • prodáme vaši nemovitost s maximálním ziskem

Podívejte se na fotky z našich realizací!

Kuchyně před homestagingem
Kuchyně před homestagingem
Kuchyně po homestagingem
Kuchyně po homestagingem
Obývací pokoj před homestagingem
Obývací pokoj před homestagingem
Obývací pokoj po homestagingem
Obývací pokoj po homestagingem
Ložnice před homestagingem
Ložnice před homestagingem
Ložnice po homestagingem
Ložnice po homestagingem

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat